חושבים על רכישת נכס בקפריסין, באזור מחוז פאפוס, במערב קפריסין, אך לא מכירים את השוק המקומי, לא מכירים את התהליך, מה צריך לבחון ולבדוק, ממה ואיך להימנע וכיצד לזהות הזדמנויות?

מעונינים לרכוש או לשכור דירה/וילה בקפריסין אך מבולבלים מההיצע ולא מצליחים לקבל החלטה ממגוון סיבות?


שוקלים לצאת לפנסיה ולחיות בקפריסין? בהחלט אינכם לבד וזאת תודות לקירבה לישראל, איכות החיים הגבוהה, היופי, השקט היחסי, חוסר הצפיפות, הטבע, האנשים, המקום ועלויות המחייה הזולות יותר.


בחיפוש אחר ייעוץ אוביקטיבי ממומחה מקומי שהנו ישראלי ובעל נסיון של למעלה מעשור בשהות באזור פאפוס? יועץ אשר מכיר היטב את אורחות המקום, את טבע ההתנהלות המסחרית והנדל"נית, ההתנהלות מול הרשויות, עורכי הדין המקומיים והחיים המקומיים בכלל?
בייעוץ של שעה, שעתיים או שלוש שעות עימי תוכלו לחסוך מאות שעות של למידה עצמית, בירורים, נסיונות כושלים, אי וודאות גבוהה וכשלונות.


ייעוץ ממוקד עם מומחה בעל נסיון רב עשוי לחסוך לכם ממון רב, סיכונים מגוונים, אכזבות וכאמור- זמן יקר.כאשר אנו נלהבים אנו נוטים לקבל החלטות לא בהכרח רציונליות, אנו נוטים להצדיק או להתעקש על הבחירה הלעיתים עיוורת שלנו עקב מסך האופוריה.


ולכן חשוב שיהיה לצדכם יועץ מומחה ,אוביקטיבי אשר יהווה מאין חייץ בין פנטזיה למציאות. אחד שידע לייעץ מנקודת מבט של כדאיות ואי כדאיות, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם אותם אטרח לברר.


כבר ביקרתם באי, הסתובבתם, התיעצתם וכעת חושבים שזיהיתם הזדמנות שלא תחזור? הזדמנויות טובות- טבען להעלם במהרה ולכן אתם זקוקים לשירותי הייעוץ שלי. הכרת מחירי הדירות והנכסים על בוריין וכן מתן נתונים חשובים- יעזרו לכם לקבל החלטה ולא להשתהות יתר על המידה ובכך להפסיד ההזדמנות.שמי מוטי פנסו ורעייתי ואנוכי עברנו את כל השלבים, את כל התהליכים,המהמורות וההתנסויות הקשורות ברכישת נכס- בהצלחה. השנים הרבות בו אנו שוהים באי המדהים הזה, קפריסין, הפכו אותנו למומחים למערב קפריסין. המאמץ הרב היה שווה את זה. קפריסין הנה ביתנו השני.
מדוע אני מציע את השרות הייחודי של ייעוץ רכישת נכס בקפריסין עבור הישראלים?


כיוון שממרום הידע אשר הצטבר אצלי יש לי את היכולת לקצר לכם תהליכים, לחסוך זמן, להגדיל את רמת הביטחון בהשקעה באמצעות ייעוץ ממוקד עבור אלו המעונינים לתייר באזור, לשהות בו, להשקיע בו או אף לחיות באי של אפרודיטה.


חלק מהנושאים אשר יעלו במהלך הייעוץ:


הקדמה וסקירה על החיים בקפריסין, סגנון החיים, תחבורה, בריאות, מזג אוויר, תקשורת, מנהגי המקום, אופי המקומיים, עלויות מחייה ועוד.

הבנת הצרכים היחודיים שלכם, תאום ציפיות ומידע ראשוני על אפשרויות ההשקעה בקפריסין.

מאפייני שוק הנדל"ן במערב קפריסין, פאפוס והסביבה, יתרונות וחסרונות של האזור. רמות מחירים והערכות שווי שוק של נכסים בהם אתם מעונינים.

היכן כדאי לגור? איפה מומלץ לרכוש נכס? ייעוץ והמלצות בדבר אזורים שונים במחוז פאפוס בהתאמה לרצונות, ייעוד הנכס והתאם ליכולות שלכם.

ייעוץ ומידע בדבר הכדאיות ואחוזי ההחזר על השקעה- במידה ואתם מעונינים לרכוש נכס לשם השכרה, נכס מניב או כל צורה אחרת.

ייעוץ לגבי הצעדים שיש לנקוט בהקשר לרכישת נכס באי, נושא הייעוץ המשפטי- מה חשוב שעורך הדין שלכם יבדוק ויוודא, מיסים, שטר בעלות, תהליך הרכישה, המלצות לבחינת הנכס, מה לשאול המוכר או המתווך, מאילו נכסים יש להימנע ועוד.

חוזה הרכישה- ייעוץ לגבי מה חשוב שיופיע בו, נושא העברת הבעלות, הכוונה ומידע לגבי חוק הירושה בקפריסין ועוד.
נדון יחד באפשרויות התושבות שלכם, חוק הירושה, אפשרויות עבודה, מיסים, מיסוי גימלאים, היטלים מקומיים ועוד. 

לא לפספס... ולא לחסוך בעלויות ייעוץ טוב אשר הנו חף מאינטרסים !!!


לקוחות מרוצים מספרים:


" לפני כמה חודשים, החלטתי בעקבות החמרה בתסמיני הפיברומיאלגיה, שבעטיה נאלצתי להפסיק לעבוד, לנסות ולהרגיע את הגוף והנפש ולעבור לקפריסין בחיפוש מזור חלקי למחלה.

התחלתי לחפש באינטרנט ואיתרתי, איש נדיר שהפך לחבר, מוטי פנסו, שהסביר לי באריכות וסבלנות על קפריסין בכלל ועל פאפוס בפרט, ליווה אותי בתהליך ההתלבטות עד לקבלת החלטות, נתן עצות ותרם מהידע העצום שברשותו והמשיך לענות לכל שאלה , בקשה או התלבטות.

ממליץ בחום להשתמש בשרות שהוא נותן.

מוטי פנאוסוב (ולמרות השם, אין קרבה משפחתית)"


נפלא..מאוד שמחה שמצאתי את מוטי מיסאס קפריסין !

אחרי שעתיים של שיחת ייעוץ והכוונה מקצועית בטלפון- חלה אצלי התקדמות רצינית בהבנה של תהליך רכישת דירה בקפריסין ובהבנה כיצד אוכל למקסם את תקציבי לקבלת הטוב והמתאים ביותר לדרישות שלי.

מוטי איש מקסים, נעים ומאוד ישר דרך. ועשיתי כמה שיחות עם אחרים- אין מה להשוות בידע ובניסיון..

דקלה

זכרון יעקבשהיתי עם אשתי בקפריסין והחלטנו לבדוק אפשרות רכישת בית בכפר או דירה, באזור לא עמוס, כפרי, כבית נוסף למשפחה, לנופש ועוד. יצרתי קשר עם מוטי פנסו ושמחתי להכיר אדם קשוב, מקצועי מאוד, אמין ואחד שאפשר לסמוך על ידיעותיו וייעוצו. מוטי ברר במדויק את צרכינו ורצונותינו, שיתף , הסביר וחלק עמנו ידע שלא יסולא בפז, ידע ומידע אשר מנעו מאתנו הוצאה כספית מיותרת גדולה.

מוטי הפך את הפרויקט המורכב הזה לברור, נהיר ולא קשה במיוחד. המומחיות שלו בשילוב עם סבלנות אין קץ ורצון אמיתי לעזור, סייעו לנו רבות בהגשמת החלום הקטן/גדול שלנו. ממליץ בחום. אפשר לסמוך על האיש בעיניים עצומות."

שלום פ. פניתי למוטי מיאסאס קפריסין בנוגע לרכישת דירה בפאפוס ויש לי רק דברים טובים לספר על האיש. חשבתי שאני מכיר את המקום ואורחותיו אך נוכחתי לדעת כמה חשוב להעזר במומחים אמיתיים. מוטי פנסו הנו כזה- היכרותו עם המקום, עם התהליכים השונים הכרוכים בחיים במקום וברכישת נכס, הנם יוצאי דופן. ניכר שיש למוטי נסיון רב והוא פשוט הפך לנו את החוויה של רכישת נכס בקפריסין לנעימה, מסודרת  ומובנית היטב. 


אבישי מ.
"לאחר רכישה מוצלחת של בית במחוז פאפוס בעזרתו האדיבה ובייעוצו המסור של מר מוטי פנסו, אני מרשה לעצמי לציין פה עד כמה חשובות השיחות וההכוונה הנכונה של מוטי בכל הנוגע לשלבי תהליך הרכישה ובקבלת חוות דעת מהימנה לכדאיות רכישת הנכס הספציפי . אשתף בקצרה- התחלנו בכוחות עצמנו במחשבה ש"יהיה בסדר". ש"נסתדר".

איתרנו נכס וכמעט חתמנו על חוזה. בשלב זה בקשה אשתי להיוועץ במומחה ישראלי למערב קפריסין. פנינו למוטי פנסו בהמלצת מכר. לאחר בדיקתו של מוטי הוא חזר אלינו וציין כי הנכס הנו נכס בעייתי ואשר יהיה קשה במיוחד למכרו בעתיד...

הופנינו על ידי מוטי למנהל סוכנות נדל"ן מדהים בשם כריס אשר הציע לנו דירות איכותיות יותר ותודות גם למאמציו של מוטי- במחיר זול יותר !!!

תודה מקרב לב.

אסתר, אבי והילדים
"אני למדתי שכשאתה במקום זר אל תתחכם. בוודאי ובוודאי כאשר רצונך הוא לרכוש בית או נדל"ן בקפריסין . המקומיים מקסימים אבל כמו בכל מקום- יש אנשי מקצוע שרלטנים, קבלנים טובים יותר ופחות, אמינים יותר ופחות, מקצועיים יותר ופחות. הבנתי שאני צריך ידיד באי. מצאתי אותו בדמות מוטי פנסו . ההתנהלות שלו מצאה חן בעיני כבר מהשיחה הראשונה. מוטי קשוב וסבלני אבל בעיקר- אוהב את המקום ומכיר אותו לפני ולפנים. הערך הרב שבייעוצו של מוטי אינו מוטל בספק. חסכתי הרבה עגמת נפש בזכותו, חסכתי כסף לא קטן אבל החשוב מכל- קיבלתי החלטה מיטבית מה לרכוש. איתרנו יחד דירה , דיל אמיתי, ותודות להכרותו של מוטי בתהליך , הספקתי בתזמון מהיר, לרכוש את הדירה !!

יישר כוח

יוסי כ."אני מאמין גדול בלעבוד עם הטובים ביותר בכל תחום. כאשר החלטתי לרכוש נדל"ן בחו"ל וכשבשלה ההחלטה אצלי להשקיע בקפריסין, עמלתי ואיתרתי  את היועץ הטוב ביותר . מוטי פנסו נהנה משילוב מצוין של ניסיון, מומחיות, קשרים ,אהבת התחום והמקום והנו בעל רצון אמיתי לסייע.

מבחן התוצאה מדבר בעד עצמו. תודה מקרב לב."


עמוס

מוטי פנסו המומחה לפאפוס הוא מסוג האנשים שאתה רוצה לצידך בתהליך רכישת דירה בקפריסין. 

היו לי שאלות רבות שעלו בעת ההערכות, הבירורים והדרך.  במספר שעות קטן של ייעוץ ממוקד- נתן לי מר מוטי פנסו מענה לכל שאלה. הוא עשה זאת בנועם, ביושרה מקצועית ובדיוק רב. התיעצתי עמו במגוון רחב של נושאים וניכר שהוא בקיא ושולט בחומר. על הדרך פגשתי איש מצוין שאפשר לסמוך על מה שהוא אומר"יואל ב.

הוד השרוןהתקשרו כעת לידיד, המומחה שלכם לקפריסין, מוטי פנסו 050-3148979