ייעוץ לרכישת נכס בקפריסיןחושבים על רכישת נכס בקפריסין, באזור מחוז פאפוס, במערב קפריסין, אך לא מכירים את השוק המקומי, לא מכירים את התהליך, מה צריך לבחון ולבדוק, ממה ואיך להימנע וכיצד לזהות הזדמנויות?

מעונינים לרכוש או לשכור דירה/וילה בקפריסין אך מבולבלים מההיצע ולא מצליחים לקבל החלטה ממגוון סיבות?


שוקלים לצאת לפנסיה ולחיות בקפריסין? בהחלט אינכם לבד וזאת תודות לקירבה לישראל, איכות החיים הגבוהה, היופי, השקט היחסי, חוסר הצפיפות, הטבע, האנשים, המקום ועלויות המחייה הזולות יותר.


בחיפוש אחר ייעוץ אוביקטיבי ממומחה מקומי שהנו ישראלי ובעל נסיון של עשור בשהות באזור פאפוס? יועץ אשר מכיר היטב את אורחות המקום, את טבע ההתנהלות המסחרית והנדל"נית, ההתנהלות מול הרשיויות, עורכי הדין המקומיים והחיים המקומיים בכלל?


בייעוץ של שעה, שעתיים או שלוש שעות עימי תוכלו לחסוך מאות שעות של למידה עצמית, בירורים, נסיונות כושלים, אי וודאות גבוהה וכשלונות.


ייעוץ ממוקד עם מומחה בעל נסיון רב עשוי לחסוך לכם ממון רב, סיכונים מגוונים, אכזבות וכאמור- זמן יקר.


כאשר אנו נלהבים אנו נוטים לקבל החלטות לא בהכרח רציונליות, אנו נוטים להצדיק או להתעקש על הבחירה הלעיתים עיוורת שלנו עקב ערפל האופוריה.


ולכן חשוב שיהיה לצדכם יועץ מומחה ,אוביקטיבי אשר יהווה מאין חייץ בין פנטזיה למציאות. אחד שידע לייעץ מנקודת מבט של כדאיות ואי כדאיות, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם אותם נטרח לברר.


כבר ביקרתם באי, הסתובבתם, התיעצתם וכעת חושבים שזיהיתם הזדמנות שלא תחזור? הזדמנויות טובות- טבען להעלם במהרה ולכן אתם זקוקים לשירותי הייעות שלי. הכרת מחירי הדירות והנכסים על בוריין וכן מתן נתונים חשובים- יעזרו לכם לקבל החלטה ולא להשתהות יתר על המידה ובכך להפסיד ההזדמנות.שמי מוטי פנסו ורעייתי ואנוכי עברנו את כל השלבים, את כל התהליכים,המהמורות וההתנסויות הקשורות ברכישת נכס- בהצלחה. השנים הרבות בו אנו שוהים באי המדהים הזה, קפריסין, הפכו אותנו למומחים למערב קפריסין. המאמץ הרב היה שווה את זה. קפריסין הנה ביתנו השני.


מדוע אני מציע את השרות הייחודי הזה לישראלים?


כיוון שממרום הידע אשר הצטבר אצלי יש לי את היכולת לקצר לכם תהליכים, לחסוך זמן, להגדיל את רמת הביטחון בהשקעה באמצעות ייעוץ ממוקד עבור אלו המעונינים לתייר באזור, לשהות בו, להשקיע בו או אף לחיות באי של אפרודיטה.


חלק מהנושאים אשר יעלו במהלך הייעוץ:


הקדמה וסקירה על החיים בקפריסין, סגנון החיים, תחבורה, בריאות, מזג אוויר, תקשורת, מנהגי המקום, אופי המקומיים, עלויות מחייה ועוד.

הבנת הצרכים היחודיים שלכם, תאום ציפיות ומידע ראשוני על אפשרויות ההשקעה בקפריסין.

מאפייני שוק הנדל"ן במערב קפריסין, פאפוס והסביבה, יתרונות וחסרונות של האזור. רמות מחירים והערכות שווי שוק של נכסים בהם אתם מעונינים

היכן כדאי לגור? איפה מומלץ לרכוש נכס? ייעוץ והמלצות בדבר אזורים שונים במחוז פאפוס בהתאמה לרצונות, ייעוד הנכס והתאם ליכולות שלכם.

ייעוץ ומידע בדבר הכדאיות ואחוזי ההחזר על השקעה- במידה ואתם מעונינים לרכוש נכס לשם השכרה, נכס מניב או כל צורה אחרת.

ייעוץ לגבי הצעדים שיש לנקוט בהקשר לרכישת נכס באי, נושא הייעוץ המשפטי- מה חשוב שעורך הדין שלכם יבדוק ויוודא, מיסים, שטר בעלות, תהליך הרכישה, המלצות לבחינת הנכס, מה לשאול המוכר או המתווך, מאילו נכסים יש להימנע ועוד.

חוזה הרכישה- ייעוץ לגבי מה חשוב שיופיע בו, נושא העברת הבעלות, הכוונה ומידע לגבי חוק הירושה בקפריסין ועוד.