בתים למכירה בקפריסין

                          נדל"ן בקפריסין? התייעצו עם מומחה ישראלי-קפריסאי מוביל 


ביקרתם באי קפריסין והתאהבתם באיטיות, בשקט, בשלווה, באוויר הצלול, במקום הפורח ומסביר הפנים, בים האינסופי ובמקומות הבילוי הרבים המקסימים.

זכרונות יופי המקום, המרחבים ואדיבות האנשים לא משה מליבכם.

למה לא לקנות בית בקפריסין? אתם שואלים.

אתם מתחילים לברר, לקרוא וללמוד הנושא, אפילו נוסעים בכדי להתרשם מכמה בתים או דירות.

אבל ככל שאתם מעמיקים חדור- כך גדלים הספקות, אי הוודאות והקושי בקבלת ההחלטה. הזמן נוקף ואינכם מתקדמים... 

במידה ושורות אלו מוכרות לכם אזי הגעתם למקום הנכון.

אנחנו ביאסאס קפריסין פה בכדי להפוך את החוויה של איתור ורכישת בית בקפריסין לקלה יותר, נעימה יותר, נכונה ובטוחה יותר עבורכם.


שמי מוטי ואני מומחה למערב קפריסין. גר, עובד ומבלה עם משפחתי באי המקסים קפריסין. לרשותי נסיון רב שנים במגוון אורחות החיים באי. אשמח לעזור בכדי שתוכלו להגשים את החלום בכמה שפחות מהמורות וקשיים וביעילות מירבית ככל הניתן.


כאחד שמעורה באי ובתחום הנדל"ן שבו ,חשוב לציין- בתים ודירות למכירה לא חסר. אלא שהאיכות משתנה דרמטית, הכדאיות והמחיר משתנים ואם אינכם מומחים בתחום הנדל"ן במערב קפריסין ואם אינכם מכירים את הנפשות הפועלות כמונו, יהיה זה לא חכם בלשון המעטה, לעסוק בכך בעצמכם בלבד. אתם צריכים ידיד באי.


אין זה משנה אם אתם רוכשים דירה להשקעה בקפריסין או בית בכדי לחיות בו בפנסיה, אם אתם רוכשים בית חדש או בית יד שנייה (resale), העצות שלנו, המידע, הייעוץ וההכוונה של יאסאס קפריסין יחסכו לכם מאות שעות של דאגה והתלבטות ופוטנציאל חסכון של אלפים רבים של יורו.


אז כיצד נהיה לעזר?

אנו נברר במדויק מהם הצרכים שלכם ועל סמך זה נחשוב יחד איזה אזור בקפריסין הנו המתאים ביותר עבורכם.

נלמד מהם הציפיות שלכם ומהם מטרות השימוש בדירה, בית,נכס בקפריסין ועל סמך זה נדע באילו אזורים בעיר המסוימת- כדאי להתרכז.

עקב הכרותנו ועבודתנו רבת השנים עם קבלני הדירות וסוכנויות הנדל"ן בקפריסין, נוכל להציע לכם את הדירות והבתים המתאימים ביותר, האיכותיים ביותר. נדע גם למזער את הוצאות הרכישה שלכם ונוודא שהמוכר מפחית את מחיר המכירה עד התחתית ועד קצה גבול יכולתו !

נכווין אתכם לעורך דין הטוב והאמין ביותר באזורכם, נרכיב לכם את רשימת ההוצאות הצפויות כדי שלא תחשפו לסעיפי הוצאות להם לא ציפיתם, נוודא יחד עמכם שהנכס כשר.

נבדוק עמכם יחד וניתן מענה לקושיות ולאתגרים הבאים:

- היכן בקפריסין כדאי ומומלץ עבורכם לרכוש נכס. ההתאמה תהייה כמו חליפת חייט.

- איזה סוג נכס לרכוש, איזה בית? מהם התאמות התקציב לפרויקט כולו? האם בית חדש או יד שנייה? יתרונות וחסרונות.

- תהליך הרכישה, הוצאות, עמלות, מיסים, בדיקת Title Deed, איכות הבנייה, ערך המיקום, בדיקת מבנה, חוזים (המסמכים הממשלתיים הנם ביוונית...)

- טיפים לרכישה נכונה וחכמה של דירה/בית בקפריסין, טיפים עבור המשקיע, כל שירות מתבקש שנוכל לעזור בו הנוגע לרכישת הדירה ולניהול ההוצאות שלה.

- סיוע באיתור אנשי מקצוע לתחזוקת הדירה וניהול הנכס לאחר רכישה ועוד.לקוחות מרוצים מספרים:

"הייתי עם אשתי בקפריסין והחלטנו לבדוק אפשרות רכישת בית בכפר או דירה, באזור לא עמוס, כפרי, כבית נוסף למשפחה, לנופש ועוד. יצרתי קשר עם מוטי פנסו ושמחתי להכיר אדם קשוב, מקצועי מאוד, אמין ואחד שאפשר לסמוך על ידיעותיו וייעוצו. מוטי ברר במדויק את צרכינו ורצונותינו, שיתף , הסביר וחלק עמנו ידע שלא יסולא בפז, ידע ומידע אשר מנעו מאתנו הוצאה כספית מיותרת גדולה.

מוטי הפך את הפרויקט המורכב הזה לברור, נהיר ולא קשה במיוחד. המומחיות שלו בשילוב עם סבלנות אין קץ ורצון אמיתי לעזור, סייעו לנו רבות בהגשמת החלום הקטן/גדול שלנו. ממליץ בחום. אפשר לסמוך על האיש בעיניים עצומות."

שלום פ.פניתי למוטי מיאסאס קפריסין בנוגע לרכישת דירה בפאפוס ויש לי רק דברים טובים לספר על האיש. חשבתי שאני מכיר את המקום ואורחותיו אך נוכחתי לדעת כמה חשוב להעזר במומחים אמיתיים. מוטי פנסו הנו כזה- היכרותו עם המקום, עם התהליכים השונים הכרוכים בחיים במקום וברכישת נכס, הנם יוצאי דופן. ניכר שיש למוטי נסיון רב והוא פשוט הפך לנו את החוויה של רכישת נכס בקפריסין לנעימה, מסודרת  ומובנית היטב. 


אבישי מ.
"לאחר רכישה מוצלחת של בית במחוז פאפוס בעזרתו האדיבה ובייעוצו המסור של מר מוטי פנסו, אני מרשה לעצמי לציין פה עד כמה חשובות השיחות וההכוונה הנכונה של מוטי בכל הנוגע לשלבי תהליך הרכישה ובקבלת חוות דעת מהימנה לכדאיות רכישת הנכס הספציפי . אשתף בקצרה- התחלנו בכוחות עצמנו במחשבה ש"יהיה בסדר". ש"נסתדר".

איתרנו נכס וכמעט חתמנו על חוזה. בשלב זה בקשה אשתי להיוועץ במומחה ישראלי למערב קפריסין. פנינו למוטי פנסו בהמלצת מכר. לאחר בדיקתו של מוטי הוא חזר אלינו וציין כי הנכס הנו נכס בעייתי ואשר יהיה קשה במיוחד למכרו בעתיד...

הופנינו על ידי מוטי למנהל סוכנות נדל"ן מדהים בשם כריס אשר הציע לנו דירות איכותיות יותר ותודות גם למאמציו של מוטי- במחיר זול יותר !!!

תודה מקרב לב.

אסתר, אבי והילדים
"אני למדתי שכשאתה במקום זר אל תתחכם. בוודאי ובוודאי כאשר רצונך הוא לרכוש בית או נדל"ן בקפריסין . המקומיים מקסימים אבל כמו בכל מקום- יש אנשי מקצוע שרלטנים, קבלנים טובים יותר ופחות, אמינים יותר ופחות, מקצועיים יותר ופחות. הבנתי שאני צריך ידיד באי. מצאתי אותו בדמות מוטי פנסו . ההתנהלות שלו מצאה חן בעיני כבר מהשיחה הראשונה. מוטי קשוב וסבלני אבל בעיקר- אוהב את המקום ומכיר אותו לפני ולפנים. הערך הרב שבייעוצו של מוטי אינו מוטל בספק. חסכתי הרבה עגמת נפש בזכותו, חסכתי כסף לא קטן אבל החשוב מכל- קיבלתי החלטה מיטבית מה לרכוש. איתרנו יחד דירה , דיל אמיתי, ותודות להכרותו של מוטי בתהליך , הספקתי בתזמון מהיר, לרכוש את הדירה !!

יישר כוח

יוסי כ."אני מאמין גדול בלעבוד עם הטובים ביותר בכל תחום. כאשר החלטתי לרכוש נדל"ן בחו"ל וכשבשלה ההחלטה אצלי להשקיע בקפריסין, עמלתי ואיתרתי  את היועץ הטוב ביותר . מוטי פנסו נהנה משילוב מצוין של ניסיון, מומחיות, קשרים ,אהבת התחום והמקום והנו בעל רצון אמיתי לסייע.

מבחן התוצאה מדבר בעד עצמו. תודה מקרב לב."


עמוסמוטי פנסו מיאסאס קפריסין הנו הישראלי המקצועי ביותר כיום אשר מספק שירותי ייעוץ, ליווי, הכוונה ואיתור נכס במערב קפריסין, פאפוס והסביבה. היתרון בלעבוד עם מוטי הוא היחס האישי שתקבלו והמחיר ההוגן.

מוטי כיוון אותי וסייע רבות בהליך רכישת הנכס בקפריסין, נכס המתאים במדויק לרצונותיי.

הוא עשה זאת מכל הלב, תמיד היה זמין וקשוב ונסך בי בטחון והרגשה שיש על מי לסמוך.

פשוט בן אדם זהב.

חושבים על נכס בקפריסין? דברו עם מוטי


חמוטל מ.חיפשתי נדל"ן בקפריסין כי רציתי לשלב בין השקעה לפנאי. פניתי למוטי פנסו מיאסאס קפריסין שהנו מומחה מוביל בתחום ובעזרתו בחננו מהי ההשקעה הטובה ביותר עבורי.

תודה על היעילות, הייעוץ האוביקטיבי והתהליך המוצלח.


ששון ח."מוטי מיאסאס קפריסין הוא מומחה שאפשר לסמוך עליו. בדקתי לא מעט והוא האיש המתאים ביותר לייעוץ עבור יחידים המעונינים לרכוש נדל"ן בקפריסין ולמקסם את כדאיות הקנייה."


בני ג. מנהל משרד תיווך

בפרויקט 4 ELIZA TOWER היוקרתי

למכירה, דירת 3 חדרים, שתי חדרי שינה וסלון , בדירה 3 שרותים !
דירת מזונט דו קומתית כולל 2 מרפסות נאות ושתי מרפסות פטיו. במיקום נהדר ביישוב היפה פאיה. 5 דקות מהים ו-25 דקות משדה התעופה של פאפוס.
הדירה נהנית מנוף נהדר לים וכוללת בריכה לשימוש דיירי הבניין.

הדירה מגיעה כשהיא מרוהטת באופן מלא.


השטח הבנוי הנו 85 מ"ר

הדירה כוללת מזגנים, מערכת לחץ מים, מטבח ציפוי גרניט, זכוכיות עם בידוד כפול.בקומה הראשונה ישנו חדר מגורים (סלון) ומטבח פונקציונלי, שרותי אורחים ושתי מרפסות פטיו, אחד בקדמת הדירה והשנייה יוצאת מהמטבח.

קומה שנייה- 2 חדרי שינה עם שרותים צמודים (ensuite) כשלכל חדר שינה יש מרפסת.לדירה ישנה חנייה פרטית מקורה. דמי האחזקה של הפרויקט/בריכה הנם נמוכים במיוחד.התקשרו כעת לפרטים נוספים ולתאום ביקור התרשמות בדירה או לייעוץ והתאמת הנכס המיטבי עבורכם. 050-3148979 מוטי