בתים למכירה בקפריסין


בתים למכירה בקפריסין


ביקרתם באי קפריסין והתאהבתם באיטיות, בשקט, בשלווה, באוויר הצלול, במקום הפורח ומסביר הפנים, בים האינסופי ובמקומות הבילוי הרבים המקסימים.

זכרונות יופי המקום, המרחבים ואדיבות האנשים לא משה מליבכם.

למה לא לקנות בית בקפריסין? אתם שואלים.

אתם מתחילים לברר, לקרוא וללמוד הנושא, אפילו נוסעים בכדי להתרשם מכמה בתים או דירות.

אבל ככל שאתם מעמיקים חדור- כך גדלים הספקות, אי הוודאות והקושי בקבלת ההחלטה. הזמן נוקף ואינכם מתקדמים... 

במידה ושורות אלו מוכרות לכם אזי הגעתם למקום הנכון.

אנחנו ביאסאס קפריסין פה בכדי להפוך את החוויה של איתור ורכישת בית בקפריסין לקלה יותר, נעימה יותר, נכונה ובטוחה יותר עבורכם.


שמי מוטי ואני מומחה למערב קפריסין. גר, עובד ומבלה עם משפחתי באי המקסים קפריסין. לרשותי נסיון רב שנים במגוון אורחות החיים באי. אשמח לעזור בכדי שתוכלו להגשים את החלום בכמה שפחות מהמורות וקשיים וביעילות מירבית ככל הניתן.


כאחד שמעורה באי ובתחום הנדל"ן שבו ,חשוב לציין- בתים ודירות למכירה לא חסר. אלא שהאיכות משתנה דרמטית, הכדאיות והמחיר משתנים ואם אינכם מומחים בתחום הנדל"ן במערב קפריסין ואם אינכם מכירים את הנפשות הפועלות כמונו, יהיה זה לא חכם בלשון המעטה, לעסוק בכך בעצמכם בלבד. אתם צריכים ידיד באי.


אין זה משנה אם אתם רוכשים דירה להשקעה בקפריסין או בית בכדי לחיות בו בפנסיה, אם אתם רוכשים בית חדש או בית יד שנייה (resale), העצות שלנו, המידע, הייעוץ וההכוונה של יאסאס קפריסין יחסכו לכם מאות שעות של דאגה והתלבטות ופוטנציאל חסכון של אלפים רבים של יורו.


אז כיצד נהיה לעזר?

אנו נברר במדויק מהם הצרכים שלכם ועל סמך זה נחשוב יחד איזה אזור בקפריסין הנו המתאים ביותר עבורכם.

נלמד מהם הציפיות שלכם ומהם מטרות השימוש בדירה, בית,נכס בקפריסין ועל סמך זה נדע באילו אזורים בעיר המסוימת- כדאי להתרכז.

עקב הכרותנו ועבודתנו רבת השנים עם קבלני הדירות וסוכנויות הנדל"ן בקפריסין, נוכל להציע לכם את הדירות והבתים המתאימים ביותר, האיכותיים ביותר. נדע גם למזער את הוצאות הרכישה שלכם ונוודא שהמוכר מפחית את מחיר המכירה עד התחתית ועד קצה גבול יכולתו !

נכווין אתכם לעורך דין הטוב והאמין ביותר באזורכם, נרכיב לכם את רשימת ההוצאות הצפויות כדי שלא תחשפו לסעיפי הוצאות להם לא ציפיתם, נוודא יחד עמכם שהנכס כשר.

נבדוק עמכם יחד וניתן מענה לקושיות ולאתגרים הבאים:

- היכן בקפריסין כדאי ומומלץ עבורכם לרכוש נכס. ההתאמה תהייה כמו חליפת חייט.

- איזה סוג נכס לרכוש, איזה בית? מהם התאמות התקציב לפרויקט כולו? האם בית חדש או יד שנייה? יתרונות וחסרונות.

- תהליך הרכישה, הוצאות, עמלות, מיסים, בדיקת Title Deed, איכות הבנייה, ערך המיקום, בדיקת מבנה, חוזים (המסמכים הממשלתיים הנם ביוונית...)

- טיפים לרכישה נכונה וחכמה של דירה/בית בקפריסין, טיפים עבור המשקיע, כל שירות מתבקש שנוכל לעזור בו הנוגע לרכישת הדירה ולניהול ההוצאות שלה.

- סיוע באיתור אנשי מקצוע לתחזוקת הדירה וניהול הנכס לאחר רכישה ועוד.בפרויקט 4 ELIZA TOWER היוקרתי

למכירה, דירת 3 חדרים, שתי חדרי שינה וסלון , בדירה 3 שרותים !
דירת מזונט דו קומתית כולל 2 מרפסות נאות ושתי מרפסות פטיו. במיקום נהדר ביישוב היפה פאיה. 5 דקות מהים ו-25 דקות משדה התעופה של פאפוס.
הדירה נהנית מנוף נהדר לים וכוללת בריכה לשימוש דיירי הבניין.

הדירה מגיעה כשהיא מרוהטת באופן מלא.


השטח הבנוי הנו 85 מ"ר

הדירה כוללת מזגנים, מערכת לחץ מים, מטבח ציפוי גרניט, זכוכיות עם בידוד כפול.בקומה הראשונה ישנו חדר מגורים (סלון) ומטבח פונקציונלי, שרותי אורחים ושתי מרפסות פטיו, אחד בקדמת הדירה והשנייה יוצאת מהמטבח.

קומה שנייה- 2 חדרי שינה עם שרותים צמודים (ensuite) כשלכל חדר שינה יש מרפסת.לדירה ישנה חנייה פרטית מקורה. דמי האחזקה של הפרויקט/בריכה הנם נמוכים במיוחד.התקשרו לפרטים נוספים ולתאום ביקור התרשמות בדירה.